główna zawartość
artykuł nr 26

Wykaz Urzędowych Lekarzy Weterynarii wyznaczonych do badania mięsa przeznaczonego na użytek własny i badania mięsa zwierząt łownych na terenie powiatu kłobuckiego w 2017 roku.

Załączniki:
Wykaz 69 KB
artykuł nr 27

Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii w Kłobucku na temat afrykańskiego pomoru świń

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Kłobucku, w związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją epidemiologiczną dotyczącą afrykańskiego pomoru świń prosi wszystkich hodowców trzody chlewnej o zapoznanie się z zamieszczoną niżej ulotką.

  Ponadto informuje, że każdy przypadek odnalezienia martwego dzika na terenie gminy Lipie należy niezwłoczne zgłosić do Powiatowego Lekarza Weterynarii w Kłobucku, aby można było pobrać materiał do badania w kierunku afrykańskiego pomoru świń.

obrazek
Załączniki:
Załącznik 178 KB
artykuł nr 28

Szczepienie Lisów przeciw wściekliźnie

Szczepienie Lisów przeciw wściekliźnie

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Kłobucku  informuje, że  w  dniach  19.05-28.05.2016 r. na  terenie  całego  województwa  śląskiego  odbędzie  się  wykładanie  z  samolotów szczepionki  przeciw  wściekliźnie  dla  lisów  wolno  żyjących .Szczepionki zostaną wyłożone nie tylko w lasach, ale i na pozostałych terenach zielonych np. na polach, łąkach, w ogródkach działkowych.

 

Załączniki:
Plakat 157 KB
Informacja prasowa 139 KB
artykuł nr 29

Ogłoszenie o konsultacjach społecznychw sprawie zmiany rodzaju urzędowej nazwy miejscowości Łyżniakiz przysiółek wsi Danków na przysiółek wsi Troniny

artykuł nr 30

Ogłoszenie o konsultacjach społecznychw sprawie zniesienia urzędowej nazwymiejscowości: Na Dukcie, stanowiącej część wsi Wapiennik